Компанія сьогодні

Створене в 1896 році АТ «Сумське НВО» в даний час є одним з найбільших у Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.

zav_4
Компресори та газоперекачувальні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насоси і газова трубопровідна арматура, нафтопромислове обладнання та газозаправні станції, установки комплексної підготовки газу – такий далеко не повний перелік виробленої підприємством продукції.

Різноманітність продукції забезпечується завдяки наявності розвиненої технічної та виробничої бази. До складу підприємства входять спеціалізовані виробництва, оснащені передовим технологічним обладнанням, сучасними засобами управління і контролю. Об’єднання має в своєму розпорядженні випробувальну базу, що задовольняє найсуворіші вимоги до проведення приймально-здавальних випробувань обладнання, яке виготовляється. У тому числі є унікальні випробувальні стенди, які дозволяють проводити натурні випробування, максимально наближені до робочих умов, наукові дослідження та експериментальні роботи.

Високопрофесійні кадри, сучасна виробнича база в поєднанні з передовими технологіями дають можливість підприємству будувати багато об’єктів «під ключ», починаючи з проектування і закінчуючи технічним обслуговуванням.

Підприємство підтримує ділові контакти з партнерами в Україні, країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Америки. Зміцнюються зв’язки із споживачами, надається багатостороння технічна допомога при експлуатації обладнання.

До складу об’єднання входять чотири спеціалізовані виробничі майданчики:

• хімічного обладнання
• ГПА і компресорів
• атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання
• заготівельне і міжзаводської кооперації

Крім того, успішно працюють 6 товариств з обмеженою відповідальністю, створених на базі підприємства.
На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 3 500 чоловік.
Загальна площа цехів – 591812 м2.
Загальна виробнича площа – 503 691 м2.