Оголошення
про підвищення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії
ПАТ « Сумське НВО»1-2-380h279

Відповідно до “Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень з питань встановлення цін (тарифів) на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії”, ПАТ «Сумське НВО» повідомляє територіальну громаду міста Суми про заплановану зміну встановлених ПАТ «Сумське НВО» тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

Розрахунок планових тарифів на відпуск єлектричної енергії та на виробництво теплової енергії для відповідних категорій споживачів наведено у таблиці № 1.

Розрахунок ціни натурального палива наведений у Таблиці №2.

Таблиця № 1. Розрахунок тарифів на відпуск електричної енергії та рибоництво теплової енергіїї

1Структура планованого тарифу на відпуск електричної енергії та на виробництво теплової енергії наведена у додатках 1 – 3 до даного оголошення.

Станом на сьогоднішній день діючі тарифи на відпуск електричної енергії та на виробництво теплової енергії для всіх груп споживачів
встановлені Постановою НКРЕКП від 28 грудня  № 1510.

Таблиця №2. Розрахунок ціни натурального палива

2

Розрахунок ціни натурального палива наведений у додатках 1 – 3 до даного оголошення.

Зауваження і пропозиції з приводу зміни тарифів на відпуск електричної енергії та на виробництво теплової енергії  можуть бути надані ПАТ «Сумське НВО» у письмовому вигляді за адресою м. Суми, вул. Горького, 58, або ж у електронному вигляді на адресу електронної пошти: eschenko_i@snpo.ua протягом 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів, тобто з 12 листопада 2018 року до 17:00  26 листопада 2018 року включно.

 

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3