dsc_2714_s1До сусідньої Білорусі вирушила центрифуга ОГШ-202К-05, виготовлена в ПАТ «Сумське НВО» на замовлення тамтешньої компанії «Астрона», що спеціалізується на виробництві органічних добрив.

Замовлена білоруськими партнерами продукція компактна (вона важить півтонни) і разом із тим функціональна, маневрена та надійна. Перед відправкою обладнання пройшло ретельні випробування, які підтвердили закладені технічні характеристики.

Як пояснює начальник бюро стандартного обладнання відділу СКБ Руслан Грищенко, вказана центрифуга затребувана компанією «Астрона» у межах розвитку власних потужностей із виробництва добрив. «Цей екземпляр, зокрема, призначений, для розподілу суспензії торфо-сапропелевої витяжки. Він, як і інші створювані нашим підприємством зразки центрифугального устаткування осаджувального типу, відзначається тим, що забезпечує безперервне вивантаження осаду. Інакше кажучи – технологічний процес є безперервним. До того ж завдяки застосованому принципу центрифугування ця техніка може похвалитися високою продуктивністю: під дією відцентрової сили відбувається поділ суспензії на рідку і тверду фази, остання при цьому осідає на внутрішній поверхні ротора і безперервно видаляється з нього за допомогою обертового шнека», – коментує Руслан Леонідович.

У свою чергу Михайло Шепіль – начальник цеху №7, де була виготовлена центрифуга, додає, що, завершивши роботу над ОГШ-202К-05 для білоруських колег, у підрозділі невідкладно беруться за наступний аналогічний проект – вже укладено контракт на таку ж продукцію для фермерського господарства, що знаходиться на Запоріжчині.