ts2_2_1Унікальний восьмиколісний ротор до газоперекачувального агрегата потужністю 25 мВт, який виготовлено у Сумському НВО, вирушив на дотискувальну компресорну станцію «Газлі» (Узбекистан), де буде використаний замовником у ході модернізації даного об’єкта.

Як повідомив заступник начальника цеху №2 Сергій Ковବлен¬ко, обладнання, над яким довело¬ся працювати робітникам підрозділу протягом двох місяців, унікальне. «Проект скрупульозний та дуже відповідальний. Крім того, необхідно було врахувати побажан¬ня замовника щодо особ¬ливих технічних пара¬метрів та виконати все у стислі терміни», –говорить Сергій Григорович.

Після ретельних випробувань разом із восьмиколісним ротором сумські машинобудівники відпра¬вили узбецьким колегам ще й 10 робочих коліс.
Як відзначив провідний менеджер управління з зовнішньоекономічної діяльності СНВО Андрій Мельник, загалом за умовами контракту підприємство має пос¬тавити 10 роторів різних типів та цілу низку запасних частин.

«Це наш перший досвід співпраці з ком¬панією C. E. Engines Ltd – і доволі вдалий: ми вже відправили 9 роторів, ще один – на черзі. І все зроблено раніше договірних строків, – зауважує Андрій Миколайович. – Дана продукція потрібна для планового оновлення ГПА-Ц-6,3, ГПА-Ц-16 та ТКА-Ц-25, котрі вста¬новлені на ДКС «Газлі» і КС «Мубарек» в Узбекистані».