ts7_s2ПАТ «Сумське НВО» відвантажило центрифугу ОГШ-202К-05, котра, як відомо, славиться власними продуктивністю і компактністю. Цього разу переваги даної техніки оцінили на фермерському господарстві «Лещенко В.М.», що знаходиться в Запорізькій області. Продукція вже дісталася місця свого призначення.

За інформацією Михайла Шепіля – начальника цеху №7, де виготовляли осаджувальну центрифугу, її надійність і відповідність закладеним технічним параметрам уже традиційно було перевірено під час випробувань. «Наша чергова ОГШ-202К-05 іспит склала на відмінно, та воно й не дивно, адже над нею чаклували справжні аси своєї справи», – зазначив керманич підрозділу.

Відвантажена центрифуга важить усього півтонни. Проте це саме той випадок, коли можна впевнено сказати: мала, але завзята. Вона забезпечуватиме безперервний процес вивантаження осаду, причому робитиме це з високою продуктивністю – максимальна частота обертання шнека сягає 6000 обертів на хвилину. На фермерському господарстві «Лещенко В.М.» дана невтомна крихітка «працюватиме» з торфом.

Між іншим, аналогічний зразок центрифугального обладнання осаджувального типу в цеху №7 створювали не так давно. Наприкінці минулого року таку ж красуню було відправлено білоруській компанії «Астрона».