audit_s1

До ПАТ «Сумське НВО» завітали представники Global Certifik. Вони приїхали з метою проведення ресертифікаційного аудиту інтегрованої системи менеджменту гігієни та безпеки праці і екологічного менеджменту підприємства на відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001:2007 та ISO 14001:2015. Власними висновками, зробленими після проведеної перевірки, гості поділилися з сумськими машинобудівниками на підсумковому засіданні.

Протягом декількох днів під прицілом аудиторів перебували підрозділи виробництв газоперекачувальних агрегатів і компресорів, а також атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання. У цілому, представники сертифікаційного органу Юрій Самородський та Олексій Рижков побаченим і почутим залишилися задоволеними. Вони не зафіксували жодних невідповідностей, тому запропонували виключно пропозиції щодо поліпшення функціонування діючої в СНВО системи менеджменту.

По-перше, аудитори радять заводчанам не забувати про аналіз тенденцій, що можуть поліпшити умови праці або убезпечити від виникнення неприємних ситуацій. По-друге, вони пропонують об’єднанню залучати до турбот про навколишнє середовище й безпеку праці якомога більше персоналу на місцях, а не покладати відповідальність тільки на заступників керівників структурних підрозділів.

За словами начальника управління охорони праці та екології Валерія Угнічова, думка, висловлена незалежними експертами, завжди важлива, адже вона розкриває поточний стан справ під іншим кутом.

«Ми намагаємося сприймати перевірки не як виклики, а як пізнавальні уроки, що допомагають не відхилятися від обраного курсу», – наголошує Валерій Олександрович.