социальные новостиОздоровчий дитячий центр «Чайка» ПАТ «Сумське НВО» цьогоріч не буде приймати дітей на оздоровлення та відпочинок.

Це пов’язане з тим, що за позовом ТОВ «Сумитеплоенерго» рахунки Сумського НВО заблоковані, що унеможливлює фінансово-господарську діяльність закладу.

Наказ про відміну оздоровчого сезону в ОДЦ «Чайка» керівництву заводу дався не просто, адже це вперше за більше ніж 60 річну історію існування табору, він не прийматиме дітей на оздоровлення та відпочинок.

За словами директора ОДЦ «Чайка» Володимира Панченка, до початку оздоровчого сезону «Літо-2019» заклад підготувався. Були зроблені ремонти, закуплене нове обладнання в їдальню, посуд, також корпусні меблі, постіль, штори, м’який інвентар. Але все це тепер чекатиме дітей до наступного сезону. Підготувався до роботи і педагогічний колектив закладу, але зараз змушений шукати роботу в іншому місці.

Керівництво заводу неодноразово зверталося до представників міської та обласної влади, ТОВ «Сумитеплоенерго» щодо пошуку шляхів вирішення проблеми, втім, виконавча служба виявилася невблаганною і заблокувала рахунок ОДЦ, порушивши таким чином Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». До речі оздоровчий центр мав окремий рахунок і його блокування можна було уникнути, що відповідало б вимогам закону, а, отже, і не позбавляти дітей права на відпочинок.

У нинішньому сезоні планувалося зробити три зміни і оздоровити більше ніж 1350 дітей. Серед них і діти пільгових категорій.

Адміністрація ПАТ «Сумське НВО», табору та педагогічний колектив ОДЦ просить з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.