Донорів Сумського НВО нагородили Почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток донорства крові і її компонентів Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджено Олександра ГРАБЕЦЬКОГО – електрозварника цеху №4, Наталію НІКОЛАЄНКО – інженера-технолога цеху №17, Юрія СТЕПАНЕНКА – оператора ПК цеху №12.

Наталія Ніколаєнко до лав донорів стала у 2011 році. Говорить, що до цього підштовхнув колектив.
– Приємно, коли телефонують і запрошують до донації, бо саме моя кров зараз комусь потрібна, комусь врятує життя. Це особливе відчуття – знати, що можеш комусь врятувати життя і для цього не потрібно докладати ні значних зусиль, ні коштів. Кожна донація додає сил. Здаватиму кров доки дозволятиме здоров’я, – говорить Наталія.

Олександр Грабецький вперше здав кров у 1994 році, коли служив у армії.
– Тоді попросили допомогти – допоміг. І здаю кров до цих пір. Жодного разу не пошкодував про те, що став донором. А зараз агітую друзів і колег ставати донорами, – ділиться Олександр

Юрій Степаненко теж вперше здав кров під час служби в армії, років з 30 тому.

– Коли прийшов працювати на завод, був вражений потужним донорським рухом. І сам долучився. Коли колеги йшли здавати кров і мені запропонували, я погодився не роздумуючи. І з 1992 року здаю кров постійно, – розповідає Юрій.

– Врятувати людське життя завжди вважалося подвигом, а ви – люди, які рятують десятки тисяч людей, не вважаєте це подвигом, а своїм обов’язком. Тому, мені особливо приємно вітати вас, людей, які за першої ж потреби готові допомагати, дбати про здоров’я тих, хто знаходиться як поруч, так і на відстані», – зазначила під час нагородження заступниця голови Сумської облдержадміністрації Тетяна Мироненко.