dsc_6019Ранок 2 вересня сумські «фрунзенці» розпочали традиційно для цього особливого дня – з вшанування тих, хто свого часу став на захист рідного краю. Адже саме цього дня відзначається День міста та 76-та річниця визволення міста Суми від нацистських загарбників.

Представники адміністрації, профспілок, ветеранської організації, трудового колективу АТ «Сумське НВО» поклали квіти до обелісків на заводський Алеї слави, віддавши шану захисникам Батьківщини.

«Ми не перестаємо дякувати визволителям нашого міста за те, що ми всі ці роки мали мирне небо над головою. Ми пишаємося, що серед нас є наш колега-ветеран Геннадій Семенович Гажиєнко, який, можна сказати, хлопчиком пішов на війну, щоб здобути мир. На жаль, зараз у країні теж йде війна, де воюють нащадки тих, хто здобув перемогу у далекому 1945 році, адже Друга Світова торкнулась чи не кожної української родини. Вкотре хочеться всім нам побажати миру і обов’язково завжди пам’ятати та шанувати наших захисників, адже їх залишилося так мало. – зазначив директор з персоналу Віталій Андрійович Біловодський.dsc_6026

Голова об’єднаної первинної профспілкової організації працівників машинобудування і металообробки АТ «Сумське НВО» Владислав Соцков, зазначив, що війна – це завжди втрати. «На жаль історія нічому не навчила тих, хто зараз розв’язав війну в Україні. «Ми маємо об’єднатися, щоб перемогти, а ті, хто пройшов війну, мають частіше наголошувати стільки горя вона несе, для того, щоб молоде покоління зростало з розумінням, що війна – це безсумнівно, зло», – сказав він.

За традицією заводчани поклали квіти до пам’ятника керівнику молодіжної організації «Знамя» Дмитру Косаренку, який був убитий на території заводу. Вшанували пам’ять легендарного льотчика, двічі Героя Радянського Союзу Степана Супруна, який свого часу працював на заводі та поклали квіти до Меморіального комплексу «Вічна Слава».