Дирекція КППВ ПАТ «Сумське НВО» інформує

Шановні споживачі Дирекції КППВ ПАТ «Сумське НВО» !

В даний час Дирекцією КППВ Публічного акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (далі – Виконавець) надаються Вам житлово-комунальні послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання (далі – Послуги).

У зв’язку з внесенням змін до законодавства України, а також зміною найменування Виконавця, виникла необхідність укладення з Вами договору про надання Послуг в новій редакції (договору про приєднання).

Укладення такого договору є обов’язковим для споживача (ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги») в редакції особи, що надає послугу (ст. 634 Цивільного кодексу України), тобто в редакції Виконавця.

Текст договору опублікований на офіційному веб-сайті Виконавця за адресою http://snpo.ua/, а також розміщений на дошці оголошень в приміщенні Виконавця за адресою – вул. Металургів, 24, м. Суми.

Договір буде вважатися укладеним після оформлення Вами заяви про приєднання, яке є додатком до даного повідомлення. Бланк заяви необхідно заповнити та власноруч підписати, після чого передати його Виконавцю, за адресою: вул. Металургів, 24, м. Суми.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі Вашої відмови укласти договір, ми змушені будемо розглянути питання про припинення надання Вам Послуг.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас підійти в Дирекцію КППВ для оформлення заяви про приєднання до договору на надання послуг з центрального опалення і центрального гарячого водопостачання (у новій редакції). При необхідності, співробітниками Виконавця Вам будуть надані консультаційна допомога та роз’яснення по всім питанням, які Вас цікавлять.

Прийомні дні: понеділок – п’ятниця з 8-00 до 17-00 год.

перерва з 13-00 – 14-00 год.

Договір про надання послуг

Заява-приєднання

Реєстр будинків

У Законі України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII передбачено, що у разі ненадання показань приладів обліку гарячої води виконавець послуги зобов’язаний протягом трьох місяців нараховувати середньодобове споживання за попередні 12 місяців.

Після закінчення тримісячного строку Дирекція КППВ буде здійснювати розрахунки з такими споживачами за нормами споживання без урахування показників приладів обліку гарячої води.
Дирекція КППВ звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними, вчасно інформувати про витрати гарячої води.
Нагадуємо: показники лічильників гарячої води необхідно передавати в абонентське бюро Дирекції КППВ з 5 по 20 число за телефонами: 77 – 04 – 07, 77 – 04 – 08, 77 – 17- 36, 24 – 10 – 14, для СМС-повідомлень (050) 327 – 19 – 87 (незалежно від передачі Вами показників до КП «Міськводоканал»).
Електронна адреса для показань водолічильників: dkppv.voda@gmail.com