gazli_s1Компанія C.E. Civil Engines Ltd розмістила в ПАТ «Сумське НВО» своє перше замовлення. Ним передбачається виготовлення 10 роторів до газоперекачувальних агрегатів кількох модифікацій, а також великої партії інших запасних частин до них.

За словами провідного менеджера управління з зовнішньоекономічної діяльності Андрія Мельника, Сумське НВО прагне розширити свою присутність на вже знайомих та нових для себе ринках. З-поміж останніх успішних кроків у даному напрямку – налагодження співробітництва з компанією C.E. Civil Engines Ltd.

«Новий партнер розмістив пробний проект, за результатами реалізації якого прийматиме рішення про можливість подальшого розвитку бізнес-відносин із сумськими машинобудівниками. Власне, нам у доволі стислі терміни необхідно виготовити сім роторів до ГПА-Ц-6,3, один – до ГПА-Ц-16 і ще два – до ТКА-Ц-25. Крім того, для всіх цих агрегатів потрібно зробити ще й чималу кількість інших запчастин», – пояснив Андрій Миколайович.

Вищевказані вузли та деталі будуть задіяні в межах планової модернізації на об’єктах узбецької держкомпанії «Узтрансгаз», до створення яких СНВО має безпосереднє відношення. Мова йде про ДКС «Газлі», КС-0 «Мубарек».

Відвантаження проходитиме поетапно: перший транш заплановано на лютий, а подальші – протягом весни-2018.