Система якості

Ефективне функціонування системи якості є одним з найважливіших показників конкурентоспроможності продукції, що випускається АТ «Сумське НВО», на світовому ринку.stendl

Всебічний контроль якості продукції на підприємстві забезпечується унікальними випробувальними станціями для проведення натурних випробувань, різними стендами, контролюючими робочі параметри машин і апаратів.

На обладнанні німецької фірми «Шенк» змонтовано розгону-балансувальний стенд. stendcns2lВ об’єднанні вже давно використовується висококласна техніка цієї фірми, завдяки точному балансуванню на її верстатах забезпечується висока якість роторів ГПА, відцентрових насосів, центрифуг.

Проте можливості випробувального стенду просто унікальні. Тут може здійснюватись балансування ротора відцентрових компресорних машин, вагою до 2,5 тон, при швидкості обертання до 40000 оборотів в хвилину, у вакуумних камерах.

Для проведення комплексних приймальних випробувань і експериментальних досліджень відцентрових компресорів в повному режимі їх роботи, по замкнутому контуру, на природному газу призначений стенд виробництва іншої фірми «Mann GHH».ispitan2l

Цей стенд дозволяє проводити випробування компресорних установок з кінцевим тиском до 900 атмосфер, з перевіркою газодинамічних параметрів проточних частин, міцнісних, вібраційних та екологічних характеристик компресорів та їх окремих вузлів і деталей. Наявність подібних стендів дозволяє об’єднанню вийти на найвищий світовий рівень з наукової, дослідницької та виробничої оснащеності у створенні відцентрових машин великої потужності, забезпечує конкурентоспроможність обладнання на світовому ринку.