90 років тому вийшов у світ перший номер заводської багатотиражки. Тоді вона називалась «Молот». Газету, створену для заводчан і про заводчан перші її кореспонденти, а це звичайні працівники підприємства, готували у вільний від основної роботи час. Писали про власні здобутки і проблеми, що хвилюють.

Через три роки газета змінила назву. Вона стала називатися «Компресор». На той час це було логічне перейменування, адже саме у 1933 році на підприємстві було виготовлено вперше в СРСР великогабаритне обладнання – компресор. Один його маховик важив 22 тонни. Певно у той час було про що писати, адже завод почав випускати багато продукції і багато з агрегатів і машин мали позначку «вперше в СРСР».

Напередодні Другої світової війни газета стала називатись «Фрунзевець», а з 1965 року – «Фрунзенець», а 2015 року змінила назву на «Сумський машинобудівник». Власне, зі зміною назви, ніколи не змінювалося призначення газети – бути дзеркалом подій, що відбуваються на підприємстві, розповідати про людей, які тут працюють, про події, так чи інакше пов’язані з підприємством.

Приємно, що працю журналістів заводчани цінують. І сьогодні згадують, тих, хто колись робив газету, приносять старі номери газет, щоб показати якою вона була років 30 тому. Та й самі колишні працівники газети готові у будь-яку хвилину дати пораду, підказати, бо ж вболівають і досі за долю об’єднання, за багатотиражку, до створення якої докладали зусиль.

Як і в усі часи двері прес-центру відкриті для кожного працівника підприємства. Долучайтеся до створення газети, пишіть про те, що вас надихає, що турбує, підказуйте, які теми вам цікаві. Давайте творити газету разом і надалі.