Акціонерне товариство «Сумське НВО» почало відвантажувати обладнання для ТОВ «Мубарецький ГПЗ». Перші 13 вагонів з вузлами бустерної компресорноЇ лінії вирушають до замовника з Узбекистану.

Підприємство відправляє, зокрема: блок підготовки паливного пускового і буферного газу, повітроочисний пристрій, шумоглушник, трубу і перехідник, ємності, витратомірні пристрої, крани кульові ДУ-500.

Директор хімічного виробництва Сумського НВО Олександр Туренко говорить, що в цехах цього виробництва завершується виготовлення вузлів ГПА-Ц-8 бустерної лінії.

«У цехах триває робота з підготовки до відправлення й іншої продукції для цього замовника. Зараз акціонерне товариство відправляє перші 13 вагонів продукції. Згодом буде довантажено ще 10 вагонів і близько 8 автомобілів, які доставлять продукцію замовнику», – говорить Олександр Туренко.

Над виконанням замовлень працювали доволі напружено. Всі цехи, залучені до виготовлення вказаних замовлень, вчасно виконували свої завдання, адже тут розуміють, наскільки важливо для підприємства виконувати взяті на себе зобов’язання, тим більше зараз, коли Сумське НВО має не тільки нарощувати виробництво, а ще й повертати довіру замовників.

У липні та серпні для Мубарецького ГПЗ Сумське НВО відвантажило змінні проточні частини.

Станом на середину грудня підприємство відвантажило запасні частини до насосів для Запорізької Рівненської, Хмельницької, та Південно-Української АЕС. Для замовників з Близького Сходу відвантажені компресорні агрегати з комплектом допоміжного обладнання, запасними частинами для пусконалагодження та комплектом спеціальних інструментів, змінні проточні частини та інше обладнання.

Нині з виробничих майданчиків Сумського НВО чи не щодня відвантажується готова продукція для замовників з України, Узбекистану, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, країн Близького Сходу.