Сумське НВО продовжує активно виконувати контракти з постачання обладнання для об’єктів нафтогазового комплексу Узбекистану.

Вже завершено відвантаження обладнання бустерної лінії УОПБС Мубарецький ГПЗ (замовник АТ «Узбекнафтогаз»). Замовнику відправлено 10 залізничних платформ, два спеціальних залізничних транспортери для великогабаритних вантажів і п’ять автофур з компресорним і технологічним обладнанням, в т.ч: турбоблоки ГПА Ц-16, блоки системи забезпечення, блок оливоохолодження, блок системи вентиляції, повітроочисний пристрій, вузли всаса і вихлопу та ін.

Також відвантажено адсорбер (вагою 63 тонни) для 4-ої нитки УОПБС. Це великогабаритне устаткування і для відправки його і турбоблоку були використані спеціальні залізничні транспортери.

У цехах підприємства виготовляється також комплект обладнання ГПА Ц-16 для ДКС УОПБС «Шуртанське НГВУ». Виготовлено і випробувано відцентровий нагнітач, здійснюється складання вузлів турбоблоку, розгорнуто повномасштабне виготовлення БОО, БСО, фільтрів паливного газу, вузлів всаса і вихлопу, апаратів повітряного охолодження (27 одиниць).