Акціонерне товариство «Сумське НВО» продовжує відвантажувати готову продукцію замовникам і працювати над виконанням нових замовлень, яких стало надходити більше з відновленням активної роботи об’єднання у квітні 2019 року.

Так, з квітня підприємство поновило прийом замовлень на виготовлення запасних частин для атомних станцій України, країн СНД, далекого закордоння.

Тільки основному українському замовнику — ДП НАЕК «Атомкомплект» було виготовлено і поставлено за 8 місяців минулого року 7400 виробів запасних частин, в тому числі 13 одиниць агрегатів електронасосних в різних виконаннях (АХПВ, АПЕА, АКсВА), 72 ємності для хімічних процесів, а також ротори, змінні проточні частини (ЗПЧ), вкладки корпусу, колеса робочі та багато іншого для Південно-Української, Хмельницької, Рівненської, Запорізької АЕС.

– Сумське НВО є лідером серед підприємств України з виготовлення обладнання для АЕС. Наша продукція давно знайома замовникам, тому, як тільки стало відомо, що підприємство відновлює роботу, почали надходити замовлення. На сьогодні можна констатувати, що у нас росте число замовлень, розширюється коло замовників. Уже в нинішньому році плануємо збільшити обсяг товарного випуску запчастин для АЕС на 190% в порівнянні з 2019 роком, — говорить заступник директора виробництва з планування Олександр Ротт.