Одним з напрямків діяльності Акціонерного товариства «Сумське НВО» є виробництво насосів як для певних сфер промисловості (атомної, хімічної, нафтогазової), так і загальнопромислових і запчастин до них.

Починаючи з квітня 2019 року, підприємством було виготовлено понад 500 найменувань запасних частин до насосів, в тому числі апаратів ЗПЧ, корпусів. Основні замовники — українські гірничопромислові підприємства, шахти, а також подібні підприємства з Туреччини.

Крім запчастин було відвантажено замовникам і дев’ять вакуумних водокільцевих насосів ВВН2-150М, ВВН2-300, ВВН2-50М.

– Насоси, вироблені Сумським НВО, призначені для різних галузей промисловості. Вони виготовляються з вуглецевих і нержавіючих сталей і титанових сплавів і відрізняються високим рівнем надійності, прості й зручні в експлуатації. Що і цінують в нашій продукції замовники, — говорить заступник директора з продажів Григорій Крісанов. – У цьому році наше об’єднання планує збільшити випуск запчастин до насосів на 250% в обсязі товарного випуску. Що стосується випуску насосів, то розраховуємо на збільшення їх випуску до п’яти на місяць різних типорозмірів.