«Дана техніка має слугувати не менше 30 років, відтак вимоги до її надійності та безпосередньо до якості покриття дуже високі. Власне, забезпечуємо прошарок на рівні 300 мікрон», – пояснив Сергій Гребеник, начальник цеху №8, де виготовляються дані ємності.
Він нагадав, що за підрозділом закріплене виробництво восьми одиниць устаткування, котрі в цілому формують п’ять технологічно складних ємнісних блоків для майбутньої установки осушення газу: аварійно-дренажний, рефлюксний, для зберігання свіжого триетиленгліколю, дегазатор, а також очищувальні блоки, які у свою чергу складаються з вугільного та патронного фільтрів.
Старт фарбувальним операціям у цеху №8 дали ще в листопаді. На початок грудня у своєму активі вже мали підготовлену до відвантаження аварійно-дренажну ємність – найбільшу з-поміж тих, що передбачає контракт із німецькими партнерами. Йдеться, зокрема, про горизонтальний апарат для підземного застосування об’ємом 70 м3; його довжина – більше 8 м, а діаметр становить 3 м.
Наступною малярний марафон пройшла рефлюксна ємність, а за нею почергово наноситься покриття й на всі інші зразки вищевказаної продукції. Чималий обсяг робіт пов’язаний також із фарбуванням різноманітних секцій огородження та майданчиків обслуговування, котрих не бракує у межах даного проекту.