20171107_105405На три дні, з 7 по 9 листопада, столиця України стала осередком світового нафтогазового бізнесу, зібравши в міжнародному виставковому центрі вітчизняних і іноземних виробників, постачальників та споживачів обладнання, технологій і комплексних рішень даного індустріального спрямування. Серед незмінних учасників заходу – ПАТ «Сумське НВО», якому цьогорічна виставка «Нафтогазекспо» принесла чимало перспективних напрацювань.

За інформацією начальника відділу маркетингу Ігоря Булигіна, «Нафтогазекспо-2017» виявилася вельми продуктивною. «До виставки долучилося близько 100 компаній з України, Білорусі, Китаю та інших держав. До речі, приїхало чимало представників з Євросоюзу – особливо з Польщі та Німеччини. Словом, було і що показати, і на що подивитися. Серед пропонованого розмаїття товарів та послуг Сумське НВО виглядало достойно. Нашу експозицію відвідало чимало діючих і потенційних партнерів, з якими проведено плідні переговори щодо співробітництва на 2018 рік», – розповів Ігор Станіславович.

Він, зокрема, відзначив підвищений інтерес із боку замовників до цілого спектру устаткування, що випускається під брендом СНВО. «Першочергово є не лише попит, а й бажання купувати запірну кульову арматуру різних типорозмірів саме в сумських машинобудівників. На вітчизняному ринку є потреба в загальнопромислових (шахтних та вакуумних) насосах нашої торгової марки. На даний вид продукції отримано ряд перспективних заявок із реалізацією в наступному році. Не відстає за рівнем популярності й теплообмінне обладнання. Причому не тільки на українських теренах, а й зарубіжних. Приміром, естонці виявили бажання у 2018-му розмістити у нас замовлення на цю техніку», – повідомив співрозмовник.

Крім того, надійшов запит на комплектний об’єкт – установку отримання пропан-бутанової суміші.